ACVyškov Start VoIP podpora Zákaznický portál 16-06-2021

Vyhlášení soutěže o internet na měsíc zdarma – prosinec 2019

Štítky:
Rubriky: Akce, Blog

Rok 2019 je za námi a do nového dekády přicházíme s novými silami.

V prosinci 2019 jsme mezi našimi klienty spustili první kolo soutěže o internet na měsíc zdarma. Úkolem soutěžících byla zpětná vazba na naše služby v oblasti poskytování internetového připojení na Vyškovsku. V oblasti internetového připojení se během následujích let stanou velké změny a my, jakožto stabilní a zavedený poskytovatel připojení k internetu na Vyškovsku, chceme být při tom.

Abychom vám i nadále mohli poskytovat ty nejlepší služby, potřebujeme od vás zpětnou vazbu. A jelikož bude nyní soutěž v roce 2020 pokračovat, rádi bychom vás tímto způsobem přizvali k účasti na soutěži o internet na měsíc zdarma.

Výhercem se stává:

Výhercem soutěže o internet na měsíc zdarma Prosinec 2019 je Hana Pořízková

 

Výherci gratulujeme. Výherní certifikát si prosím vyzvedněte na prodejně.

Vyhrát můžete i Vy.

Pravidla soutěže:

Soutěžícím se stává každý současný klient AC Vyškov s uhrazenými závazky, který do stanoveného formuláře vyplní požadované údaje a odešle formulář ke zpracování. Každé soutěžní kolo trvá jeden kalendářní měsíc. Pro zapojení do soutěže je nutné použít e-mail uvedený ve smlouvě o poskytování služeb AC Vyškov. Klienti, kteří se do soutěže zapojili ale v daném kole nevyhráli, jsou zařazeni do dalšího kola slosování. 

Každý měsíc vyhrává 1 vylosovaný výherce úhradu služeb v ceně odpovídající ceně poskytovaných služeb za poslední měsíc.

Z losovaných odpovědí vybíráme:

Doporučím AC Vyškov už jen proto, že přijedou i v neděli po obědě opravit poruchu, aby byl zákazník spokojený. Komunikace probíhá také v pořádku a jsou tam všichni milí a vstřícní. :)

Za dobu více jak 10 let, co mám internet od AC jsem nezaznamenal větší potíže. A pokud internet vypadnul z důvodu špatného počasí či poruchy, stačilo zavolat na hotlinku a byla sdělena informace týkající se nápravy. Za mě bezproblémový provoz a jednání.

Přiměřená cena, excelentní služby a úžasný přístup při jakémkoliv problému.

Zapojte se do dalšího kola soutěže.