ACVyškov Start VoIP podpora Zákaznický portál 30-10-2020

STA AC

Televize STA AC je alternativou k společným televizním anténám, či kabelovým televizím. V rámci této služby jsou k zákazníkům šířeny volně dostupné rozhlasové a TV stanice, které jsou přijímány z pozemních vysílačů. Šíření probíhá po optické síti ACVyškov pro domácí uživatele – CaTV varianta.

Programová nabídka

Analogový signálČT1ČT2ČT sportČT24ČT:DČT:artNovaNova CinemaFandaPrima familyPrima CoolPrima LoveBarrandov TVNoe TVÓčkoSTV1STV2Šlágr TVJojJoj PlusTA3Vymik
+ veškeré dostupné rozhlasové vysílání 
DVB-T signál

DVB-T2 signál

 

 

Pozn.: Pro ladění kanálů STA AC můžete využít náš přehled rozložení kanálů.

Cena

Jednorázový instalační poplatek299 Kč
Pravidelný měsíční poplatek59 Kč / 79 Kč*

* Cena měsíčního poplatku se odvíjí od toho, zda zákazník využívá internetové služby AC Vyškov. Pokud ano, cena je 59 Kč. Jinak je cena 79 Kč.

Specifikace

Služby šíření R a TV signálu dodávaného uživateli ve formě rádiového signálu v pásmu 48,5MHz – 862MHz. Zahrnuje analogový signál vybraných TV stanic, FM signál rozhlasových stanic, DVB-T signál pozemních TV stanic a vybrané satelitní TV stanice převedené do analogového signálu. Přenos se uskutečňuje po optické síti ACVyškov a uživateli se předává na účastnické zásuvce zakončující koaxiální kabel. Minimální úroveň signálu na zásuvce je 80dB. Signál lze na straně uživatele rozbočit až na 4 TV přijímače. Pro příjem TV stanic přenášených v analogové podobě není nutný SetTopBox nebo TV přijímač s vybavením DVB-T. Programová skladba je vymezena v ceníku a její obsah je poskytovatel oprávněn jednostranně měnit bez souhlasu uživatele.

Výhodné balíčky služeb

Pro naše zákazníky nabízíme i zvýhodněné balíčky služeb 3v1, kde od nás získáte cenově zvýhodněnou kombinaci Internet + Televize + Telefon. Podrobnější informace naleznete na stránce s nabídkou balíčků služeb.