Optické připojení v Lysovicích s pozitivním vlivem na místní kulturu

Štítky: ,
Rubriky: Tiskové zprávy

Lysovice

U příležitosti realizace optické páteře v obci Lysovice na Vyškovsku je regionální poskytovatel internetu AC Vyškov při tom. Občané Lysovic se mohou těšit na novou možnost vysokorychlostního internetového připojení a televizního signálu za pomoci nejmodernějších technologií s možností sledování až na 5 televizních přijímačích v rámci jedné domácnosti.

Majitel společnosti Radim Pytela k této události projevil své přesvědčení o tom, že nová optická síť v Lysovicích od poskytovatele internetu AC Vyškov potěší nejen své zákazníky, ale všechny občany Lysovic:

Po dohodě a se svolením starosty Lysovic přispějeme z vybraných poplatků od domácností a firem za připojení k optické síti AC Vyškov v Lysovicích částku až 9 791 Kč na účet obce. Čím více přípojek na síť AC Vyškov bude během roku 2019 zřízeno, tím více se přiblížíme konečné částce. Výsledná částka bude v lednu roku 2020 předána obecnímu úřadu.

Zavádění a aktivace přípojek do jednotlivých nemovitostí právě probíhá za akční cenu 1 Kč a zájemci mohou zjistit více informací na internetové adrese www.internet-lysovice.cz, telefonicky na čísle +420 517 444 444, osobně v prodejně AC Vyškov nebo se mohou obrátit na zákaznickou podporu prostřednictvím Facebooku.