ACVyškov Start VoIP podpora Zákaznický portál 30-09-2020

Nová služba Interaktivní TV

Štítky: ,
Rubriky: Aktuality, Blog

Vážení zákazníci,

od 1.9.2019 jsme spustili novou službu Interaktivní TV. Jedná se o příjem televizního signálu IPTV (pomocí internetového připojení).

Interaktivní TV lze přijímat pomocí set-top-boxu Arris, který si u nás můžete zakoupit či pronajmout. V případě, že vlastníte chytrou televizi Samsung, tak u vybraných modelů vyrobených od roku 2015 bude stačit aplikace nainstalovaná v TV. Dále lze Interaktivní TV přijímat na PC nebo mobilních zařízeních.

V čem se Interaktivní TV liší od jiných IPTV?

Oproti jiným IPTV službám lze Interaktivní TV sledovat na 5 libovolných zařízeních aniž by bylo nutné platit licenci pro další fixní zařízení (set-top-box / chytrá televize).

Balíček Pro začátek nabízí 47 programů, ke kterým lze přidat tématické balíčky Rodina, Volný čas, Sport a zábava nebo všechny 3 uvedené jako Tématickou nabídku za zvýhodněnou cenu. V nabídce nechybí ani programy HBO, nebo Cinemax a pokud byste rádi jen určité programy, lze si zvolit Mých 5, 10 nebo 15. Pro náročného diváka máme balíček Komplet, který obsahuje základní i volitelné balíčky v celkovém počtu více jak 125 programů.

Tuto službu lze objednat samostatně nebo v balíčku 3v1 stejně jako službu Kuki TV, kterou také najdete v naší nabídce.

V případě dotazů nebo zájmu nás můžete kontaktovat na čísle 517 444 444 nebo nám napsat pomocí formuláře na webu, na našich FB stránkách nebo na email internet@acvyskov.cz. Pokud k nám zavítáte osobně, rádi Vám vše vysvětlíme.

Tým AC Vyškov